Zamknij
REKLAMA

Udaremniony skok na miedziane kable z narkotykami w tle

13:04, 23.11.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego, którzy przygotowywali się do kradzieży miedzianych kabli. Okazało się, że nie są to ich jedyne przewinienia. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zauważyli wieczorem dwóch mężczyzn w pobliżu opuszczonych magazynów mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego.

Podczas wykonywanych czynności przy 21-letnim mieszkańcu Sochaczewa znaleziono dwie torebki z zielonym suszem i torebkę z białym proszkiem. W samochodzie należącym do jego rówieśnika mundurowi znaleźli m.in. kominiarkę, latarkę czołową i narzędzia wielofunkcyjne.

Policjanci ustalili, że 21-latka pochodzącego z gminy Sochaczew obowiązuje sądowy zakaz kierowania pojazdami, a chwilę przed przyjazdem patrolu Policji, kolega udzielił mu marihuany. Mężczyźni przyjechali do magazynów, ponieważ planowali ukraść miedziane kable.

Obydwaj zostali zatrzymani i doprowadzeni do sochaczewskiej komendy.

Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzut czynienia przygotowań do kradzieży miedzianych kabli, posiadania narkotyków, udzielania marihuany i kolejny zarzut posiadania narkotyków, ponieważ podczas przeszukania jego domu, policjanci znaleźli zakazane środki.

Jego koledze również zarzuca się przygotowanie do popełnienia przestępstwa oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozabawienia wolności.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Byku...Byku...

1 2

Żyjemy w bardzo dziwnym miejscu na tej planecie, "Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzut czynienia przygotowań do kradzieży". Zaprawdę powiadam wam że mężczyzn niedługo będą karać za możliwość gwałtu kiedy wyjdziemy na ulicę bez legitymacji pisowskiej. A lewaków to na bank powsadzają za posiadanie pisora.
21:04, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KoooKooo

1 2

Wow Brawo dla policij prwmia wpadła szkoda tylkoze że yam juz nie ma co ukraść... Szkoda tylko tych dzieciaków. A tak wgule to żal mi policji 21:47, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%