Zamknij
REKLAMA

Zanim zwrócił portfel, zapłacił cudzą kasą za zakupy

12:08, 22.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Pierwsze wrażenie często bywa mylne. Przekonała się o tym mieszkanka Sochaczewa, która dzięki „uczciwemu znalazcy” odzyskała swój portfel. Okazało się, że mężczyzna zanim zwrócił zgubę i otrzymał za to znaleźne, wcześniej zapłacił sobie jej kartą za zakupy.

W zeszłym tygodniu mieszkanka Sochaczewa dostała sms z banku z informacją o wykonanej płatności przy użyciu jej karty płatniczej. Nie była to duża kwota, ale kobietę zaniepokoiło obciążenie konta. Zaczęła szukać portfela, w którym miała dokumenty i karty bankowe. Nigdzie go nie było, więc doszła do wniosku, że został zgubiony przez nią podczas zakupów, które robiła dzień wcześniej. Kobieta zgłosiła przestępstwo w sochaczewskiej komendzie.

Tego samego dnia do drzwi domu jej bliskich zapukał mężczyzna, który chciał oddać znaleziony na ulicy portfel. W środku były dokumenty należące do mieszkanki Sochaczewa oraz wszystkie karty płatnicze. Sochaczewianin otrzymał za zwrot znaleźne.

W trakcie prowadzonego postępowania, policjanci ustalili, że „uczciwy znalazca” zanim zwrócił portfel, zdążył zapłacić kartą kobiety za swoje zakupy. Kryminalni zatrzymali go i doprowadzili do sochaczewskiej komendy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%