Zamknij
REKLAMA

Wypadek na A2 pod Skierniewicami. Poszkodowane dwie osoby

10:05, 14.09.2021 | red.
Skomentuj foto OSP KSRG Bolimów
REKLAMA

Dziś przed godziną 8.00 autostradzie A2 w okolicach węzła Skierniewice w kierunku Warszawy na 404 kilometrze doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które podróżowały pojazdem marki Dacia.

[FOTORELACJA]10773[/FOTORELACJA]

Dziś przed godziną 8.00 doszło do zdarzenia na 405km autostrady A2 na pasie w kierunku Warszawy, w okolicach węzła Skierniewice. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, które podróżowały pojazdem marki Dacia. Więcej na temat zdarzenia mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach, kapitan Bartłomiej Wójcik:

- W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące samochodem osobowym odniosły obrażenia. Wobec jednej z tych osób konieczne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych, w celu jej uwolnienia i ewakuacji z pojazdu. Na miejsce przybyły Zespoły ratownictwa Medycznego oraz jeden zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał najciężej poszkodowana w wypadku osobę do szpitala w Płocku. Druga poszkodowana osoba została przewieziona kartką do szpitala. Na miejscu zdarzenia działania prowadzi policji i ustala okoliczności zdarzenia. Pas w kierunku Warszawy jest zablokowany.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%