Zamknij
REKLAMA

Dwa wypadki na DK 92 w Wójtówce i DK 50 w Radziwiłłce. Są utrudnienia AKTUALIZACJA

18:11, 19.07.2021 | P.S
Skomentuj Foto zderzenie DK 50 Radziwiłka
REKLAMA

W czasie popołudniowego szczytu komunikacyjnego doszło do wypadku w Wójtówce. Z informacji przekazanych przez naszych Czytelników wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów, a dodatkowo w kolejnym pojeździe miał rozszczelnić się zbiornik z paliwem. Na miejscu obecne są służby, a ruch w Wójtówce odbywa się wahadłowo.

[FOTORELACJA]10590[/FOTORELACJA]

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie to nie jedyny wypadek do jakiego doszło w tym samym czasie.

-  Dwa zdarzenia na drogach powiatu sochaczewskiego. :DK 50 w miejscowości Radziwiłka i DK 92 w miejscowości Wójtówka Na miejscu pracują policjanci i ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzeń drogowych. Prosimy o rozważenie wyboru innej drogi - apeluje KPP Sochaczew. 

AKTUALIZACJA godz. 21.00

 Jak poinformowała nas Agnieszka Dzik, oficer prasy KPP Sochaczew w zdarzeniu na DK 50 w Radziwiłce brały udział cztery pojazdy. Na szczęście nikt ucierpiał w wypadku.

- Na DK 50 w miejscowości Radziwiłka, gmina Młodzieszyn po godzinie 17.10  doszło do zderzenia czterech samochodów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Forda Galaxy zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z ciężarowym Volvo. Urwany zbiornik paliwa z samochodu ciężarowego, uderzył w Iveco, a Ford Galaxy po zderzeniu z ciężarówką zderzył się jeszcze z Toyotą Yaris. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Zorganizowano objazdy dla kierowców samochodów osobowych. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Młodzieszyna i Kamiona. 

- W dniu dzisiejszym tuż po godzinie 17:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 71km DK50 w miejscowości Radziwiłka. W kolizji wzięły udział cztery pojazdy: samochód ciężarowy z naczepą, samochód dostawczy oraz dwa samochody osobowe które zderzyły się czołowo. Wszyscy kierujący pojazdami opuścili pojazdy o własnych siłach przed przybyciem służb ratunkowych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym przed przyjazdem ZRM, sorpcji rozlanego na drogę paliwa oraz zabezpieczenia miejsca do czasu odholowania wszystkich uszkodzonych pojazdów. Na czas akcji DK50 została zablokowana - relacjonuje OSP Młodzieszyn. 

AKTUALIZACJA godz. 22.20

Działania zakończone.  Ruch został przywrócony w obydwu kierunkach. 

[ZT]58887[/ZT]

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%