Zamknij
REKLAMA

Pożar w Szkole Podstawowej w Wyczółkach

07:40, 20.11.2020 | red.
Skomentuj OSP Wyczółki
REKLAMA

Wczoraj 19 listopada o godzinie 22.30 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w pomieszczeniu kotłowni Szkoły Podstawowej w Wyczółkach. Do zdarzenia zadysponowano druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyczółkach oraz Jednostkę Ratowniczo - Gaśniczą z Sochaczewa. Przebieg akcji relacjonują druhowie z OSP Wyczółki.

[FOTORELACJA]9777[/FOTORELACJA]

- Po otrzymaniu dyspozycji wyjazdu niezwłocznie ruszyliśmy do akcji. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustaliliśmy, iż doszło do pożaru ekogroszku znajdującego się w zasobniku pieca C.O. w kotłowni placówki szkolnej w Wyczółkach. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wygaszeniu pieca i usunięciu opału zgromadzonego w zasobniku. Równocześnie przystąpiono do przewietrzania obiektu oraz jego monitoringu na obecność substancji niebezpiecznych. Po zakończeniu działań gaśniczych dokonano ponownego sprawdzenia obiektu i po około duch godzinach wróciliśmy do koszar.

(red. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

monk.monk.

4 0

Jaka była przyczyna zapłonu ekogroszku w zasobniku? 09:10, 20.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

znawca hydraulikiznawca hydrauliki

1 0

Wystarczy nie zamknąć klapy zasobnika, przez co do wewnątrz będą dostawały się bardzo duże ilości powietrza, co w konsekwencji spowoduje pożar... 18:00, 20.11.2020


REKLAMA