Zamknij
REKLAMA

Kożuszki Parcel. Samochód uderzył w drzewo. 5 młodych osób poszkodowanych. Relacja KPP Sochaczew

14:07, 19.11.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj foto OSP Paprotnia
REKLAMA

Honda Civic, którą podróżowało pięć osób w wieku od 15 do 21 lat, uderzyła z impetem w drzewo. Najcięższe obrażenia odniósł 21 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew, który został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. 19 – letni kierowca był trzeźwy, lecz nie posiada uprawnień do kierowania. Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

[FOTORELACJA]9774[/FOTORELACJA]

Wczoraj przed godz. 22. dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym do którego doszło w miejscowości Kożuszki - Parcel. Z ustaleń policjantów wynika, że 19 – letni kierowca hondy, jadąc od Sochaczewa w kierunku Teresina, wyprzedził kolumnę pojazdów i w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w drzewo.

Hondą podróżowało łącznie pięć osób w wieku od 15 do 21 lat. Największych obrażeń doznał 21 – latek, który został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano jednak krew do badań na obecność środków odurzających. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 19 – latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, auto nie miało ważnego przeglądu technicznego i obowiązkowego ubezpieczenia.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków. Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku drogowego.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagę na drodze. Pamiętajcie, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń na drodze.

mł. asp. Agnieszka Dzik

[ZT]55401[/ZT]

 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PiotełPioteł

2 2

"pięć osób w wieku od 15 do 21 lat" hahaha jeszcze brakuje że bmw nie honda :D
20:00, 19.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA