Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna 22 – 28 czerwca. Dwóch fałszywych hydraulików i okradzione mieszkanie przy 600-lecia

13:12, 29.06.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu od 22 do 28 czerwca.

22. czerwca

Mieszkaniec gminy Teresin powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca włamał się na konto pocztowe i uzyskał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonych.

23. czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower marki GIANT z klatki bloku przy ul. Żwirki i Wigury.

53-letni mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki Volkswagen Passat, mając ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Józinie.

24. czerwca

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu mieszczącego się przy al. 600-lecia, ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Mundurowi przeprowadzili wobec niej postępowanie mandatowe.

W Sochaczewie – wsi kierowca ciągnika siodłowego marki Volvo doprowadził do kolizji toyotą. Na kierowcę nałożono mandat karny gotówkowy.

25. czerwca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznani sprawcy, którzy podawali się za hydraulików, weszli do mieszkania skąd ukradli kilka tysięcy złotych i biżuterię. Do zdarzenia doszło na Al. 600-lecia.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca doprowadził do kolizji z seatem ibizą i odjechał z miejsca zdarzenia. Do stłuczki doszło na ul. Warszawskiej.

26. czerwca

W Jeżówce doszło do zderzenia scanii z volkswagenem golfem. Kierowca pojazdu osobowego został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Grodzisku Maz. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nieznany sprawca włamał się na posesję w miejscowości Seroki – Wieś i ukradł akumulator o wartości kilkuset złotych.

27. czerwca

17-latek powiadomił, że nieznany sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł rower. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali 59-letniego mieszkańca gm. Teresin poszukiwanego w celu odbycia kary zastępczej aresztu. Do zatrzymania doszło w Starej Piasecznicy.

28. czerwca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę, który miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Kierowca chevroleta doprowadził do kolizji z toyotą auris. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Sarnowie.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

OloOlo

11 1

A o nasze pięknej policji jak wymusiła pierwszeństwo żadnej wzmianki? 16:14, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA