Zamknij
REKLAMA

Złodziej roweru górskiego na Narutowicza

13:31, 29.11.2019 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Sochaczewscy operacyjni zatrzymali 48- letniego mieszkańca Sochaczewa, którego podejrzewali o kradzież roweru górskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jej popełnienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży roweru górskiego, zaparkowanego przy jednym ze sklepów na ul. Narutowicza. Z informacji wynikało, że młody mieszkaniec Sochaczewa przyjechał jednośladem na zakupy. Po wyjściu ze sklepu wrócił do domu, zapominając o rowerze. Gdy wrócił na miejsce, nie było po nim śladu.

Sochaczewscy operacyjni ustalili, że sprawcą kradzieży jest 48-letni mieszkaniec Sochaczewa. Mężczyzna został zatrzymany w centrum miasta. Podczas przeszukania jego domu, kryminalni odzyskali rower.

48-latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

ObserwatorObserwator

0 1

Oczywiście - niech dostanie te pięć lat ale nie w zawieszeniu... taki wyrok powinien odstraszać i pokazać nieuchronność kary. Właściciel roweru powinien wystąpić w sprawie jako oskarżyciel posiłkowy. 17:17, 29.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ha haha ha

2 0

Człowieku, w Polsce za kradzież 800 milionów złotych (Amber) dostaje się 15 lat a Ty chcesz 5 lat za rower warty 500 zł? 20:34, 01.12.2019


REKLAMA