Zamknij
REKLAMA

Zuchwała kradzież w szkole w Brzozowie. Zginęły panele fotowoltaiczne

15:49, 13.05.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

W nocy z piątku na sobotę doszło do zuchwałej kradzieży na terenie Szkoły Podstawowej w Brzozowie (gmina Iłów). Placówka straciła 11 nowiutki, jeszcze nie używanych paneli fotowoltaicznych. Z naszych informacji wynika, że również w pobliskiej wsi w domu jednorodzinnym doszło w tym czasie do podobnej kradzieży.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzozowie potwierdził nam fakt kradzieży. W nocy z piątku na sobotę (10, 11 maja) nieznani sprawcy zdemontowali i ukradli 11 paneli fotowoltaicznych z terenu placówki. Instalacja (ulokowana po stronie południowej szkoły) była zupełnie nowa, jeszcze nie oddana do użytku.

Z naszych informacji wynika, że dokładnie noc później do podobnej kradzieży doszło w sąsiedniej wsi w domu jednorodzinnym. Tu z kolei zginął konwektor.

Sprawą zajmuje się policja.

Zdarzenie niewątpliwie wywołuje spore poruszenie wśród mieszkańców. W tej chwili w ramach projektu Odnawialnych Źródeł Energii w większości naszych gmin montowane są wybrane instalacje. Miejmy nadzieję, że sprawcę (lub sprawców) kradzieży w Brzozowie uda się szybko zidentyfikować, a skradzione, sporej wartości mienie, odzyskać.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Twój nickTwój nick

1 0

Konwektor.... w sensie że grzejnik? 03:19, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zioloziolo

1 0

konwektor - konwerter - przemiennik - przetwornik - inwerter
wszystko się zgadza;)
09:57, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA