Na sygnale

Zamknij

Dachowanie w Gminie Rybno, poszkodowany zabrany przez LPR

opr. M. 09:21, 23.06.2025 Aktualizacja: 14:06, 26.10.2025
Skomentuj Dachowanie w Gminie Rybno, poszkodowany zabrany przez LPR foto KPPSP Sochaczew

W niedzielę 22 czerwca wieczorem w Karolkowie Szwarockim w Gminie Rybno doszło do wypadku drogowego. Poszkodowanego kierowcę strażacy wydobyli z rozbitego samochodu przy użyciu narzędzie hydraulicznych. Mężczyzna został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"15782"}

Do groźnego wypadku drogowego doszło w niedzielę 22 czerwca ok. 19.38 w Karolkowie Szwarockim w Gminie Rybno.

- Przybyli na miejsce strażacy zastali samochód osobowy leżący na boku w przydrożnym rowie, a w jego wnętrzu pozostawał poszkodowany, przytomny kierujący. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych utworzyli dostęp do poszkodowanego, a następnie go ewakuowali i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. W dalszej kolejności mężczyzną zajęła się załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i do szpitala trafił drogą lotniczą. Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom Policja Sochaczew –

- relacjonuje Komenda powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

W działaniach ratowniczych brały udział 4 samochody  i 17 strażaków z sochaczewskiej JRG PSP, OSP Antoniew oraz OSP Erminów.

(opr. M. )
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%