W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 29 na 30 września) w Gminie Nowa Sucha doszło do trzech pożarów stert słomy. Strażacy interweniowali w Kurdwanowie i w Wikcinku. Dogaszanie trwa.
[FOTORELACJA]14684[/FOTORELACJA]
Noc z 29 na 30 września należała do intensywnych dla strażaków z powiatu sochaczewskiego.
O 2.30 wpłynęło zgłoszenie o pożarze sterty słomy, który miał miejsce w Kurdwanowie. W akcji gaśniczej udział wzięło 6 zastępów straży.
Dwa kolejne pożary słomy miały miejsce w Wikcinku. Pierwszy, zgłoszony przed godz. 3.00, gasiły 3 zastępy straży pożarnej, kolejny, o godz. 4.00, nadal jest w trakcie dogaszania.
Na miejscu poza strażakami, działali też policjanci oraz specjalistyczny dron, należący do OSP w Budkach Piaseckich.
0 6
Skąd w Ochotniczej Straży taki dron ?
9 0
Jestem z tej jednostki druhowie po zyskali fundusze zewnętrzne na ten projekt oraz nie duża suma z własnych funduszy
14 0
Nie biorą kasy za wyjazdy dla Siebie tylko zostawiają w Jednostce. Dla mnie to i samolot gaśniczy mogą kupić jeżeli tylko poprawi to bezpieczeństwo w Powiecie i poza granicami.
9 1
Przypadek? Podpalacz grasuje to nie 1 pożar. Oczywiście patroli nie ma w terenie siedzą na komisariacie i spią.
2 0
To było 7 pożarów w biskuej okolicy, 4 z nich w sąsiedniej miejscowości, ale to już powiat zyrardowski
0 0
Teraz czas dla służb. W okolicy jest sklep, szkoła - obiekty, które mają zapewne monitoring...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz