Zamknij

Straż Sochaczew: sześć interwencji, w tym wypadek i czworo poszkodowanych

11:35, 03.12.2023 KP PSP Sochaczew Aktualizacja: 11:40, 03.12.2023
Skomentuj KP PSP Sochaczew KP PSP Sochaczew

W ciągu sobotniej służby, w dniu 2 grudnia, straż pożarna w Sochaczewie podjęła 6 interwencji.

14:00 - zastęp z JRG PSP Sochaczew zadysponowany ul. Licealną do sorbcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego samochodu osobowego.

15:40 - pożar samochodu osobowego na drodze nr 50 w Sielicach (gmina Sochaczew). Ogień objął komorę silnika oraz podszybie pojazdu, brak osób poszkodowanych. Akcję gaśniczą prowadziły zastępy z JRG PSP w Sochaczewie, OSP Wyczółki oraz Wojskowej Straży Pożarnej w Bielicach.

16:27 - poszukiwania mężczyzny, który zaginął w lesie w Młodzieszynie. Do akcji zadysponowane zostały samochody operacyjne z quadami z sochaczewskiej JRG PSP oraz OSP Kamion pow. Sochaczew, a także zastępy z OSP KSRG Młodzieszyn, OSP Budy Stare oraz OSP Witkowice. W trakcie prowadzonych działań otrzymano informację o odnalezieniu zaginionej osoby - całej i zdrowej.

22:14 - samochód osobowy zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło na 52 kilometrze drogi wojewódzkiej 575 w Śladowie (gmina Brochów). Cztery osoby, w tym 3 dzieci, zostało przetransportowanych do szpitala. Na miejscu poza dwoma zastępami z sochaczewskiej JRG PSP także OSP KSRG Śladów, OSP Kamion pow. Sochaczew oraz OSP Przęsławice.

22:30 - kolizja dwóch samochodów osobowych na ul. Warszawskiej w Sochaczewie, brak osób poszkodowanych. Na miejscu interweniował zastęp z JRG PSP w Sochaczewie.

1:27 - samochód dostawczy uderzył w barierę energochłonną i zjechał do przydrożnego rowu na ul. Szkolnej w Szymanowie (gmina Teresin). Kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń. Na miejscu zastępy z JRG PSP w Sochaczewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Szymanowie oraz OSP Budki Piaseckie.

(KP PSP Sochaczew )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%