Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas czynności znaleziono przy nim torebki z amfetaminą. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Na ulicy Grunwaldzkiej policjanci legitymowali 48-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Sochaczewa nerwowo ściskał w dłoni plastikowe opakowanie po gumach do żucia. Chwilę później okazało się, że ma w nim torebki z białym proszkiem.
Mundurowi zatrzymali 48-latka i doprowadzili do policyjnego aresztu. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
asp. Agnieszka Dzik
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz