Zamknij

KPP Sochaczew o wypadkach na ul. 15 Sierpnia i Lubiejewie

14:05, 30.05.2023 KPP Sochaczew Aktualizacja: 15:47, 30.05.2023
Skomentuj

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności dwóch zdarzeń drogowych do których doszło na drogach powiatu sochaczewskiego. Wczoraj w wyniku zderzenia z fordem ranny został rowerzysta, dzisiaj do szpitala trafiła pasażerka pojazdu osobowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

[FOTORELACJA]12554[/FOTORELACJA]

Wczoraj wieczorem na ul. 15 Sierpnia policjanci zauważyli stojący na pasie ruchu samochód i leżącego na jezdni mężczyznę. Ustalono, że krótko przed przyjazdem policjantów doszło do zderzenia rowerzysty z pojazdem osobowym. 71-letni mężczyzna poruszający sie jednośladem został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

[ZT]67764[/ZT]

Dzisiaj rano służby zostały wezwane do Lubiejewa, gdzie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciągnikiem siodłowym. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez jakiś czas, więc kierowcy mogli liczyć na pomoc policjantów i korzystać z wyznaczonych objazdów.

Na miejscu obydwu zdarzeń drogowych pracowały grupy dochodzeniowo-śledcze i technicy kryminalistyki. Wykonano niezbędne czynności procesowe. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.  

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

asp. Agnieszka Dzik

[ZT]67765[/ZT]

 

(KPP Sochaczew)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


0%