Zamknij
REKLAMA

Skierniewice: wciągał kreskę w oku kamery bankomatu

10:42, 01.06.2022 | KMP Skierniewice
Skomentuj
REKLAMA

31 maja 2022 roku kryminalni ze skierniewickiej komendy zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Nowy Kawęczyn, który był poszukiwany od marca 2022 roku. Mężczyzna wpadł, bo... załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne przy bankomacie. Ale to nie wszystko...

Do skierniewickiej komendy dotarła informacja, że dwukrotnie w godzinach porannych  nieznany mężczyzna załatwił swoje potrzeby fizjologiczne przy bankomacie na terenie gminy Nowy Kawęczyn.

Delikwentem o niecodziennych upodobaniach zainteresowali się kryminalni ponieważ zachodziło podejrzenie, że mężczyzna może być poszukiwany.

Uzyskano jego wizerunek z kamery bankomatu na którym ku zaskoczeniu funkcjonariuszy widoczne jest, że mężczyzna zażywa jakąś substancję wciągając ją przez nos.

31 maja 2022 roku policjanci udali się w rejon bankomatu. Wybrali porę dnia zbliżoną do pory wizyt mężczyzny. Wybór był trafiony! Delikwent znajdował się na miejscu, ale na widok policjantów rzucił się do ucieczki. Szybko został zatrzymany i obezwładniony.

35-letni mieszkaniec gminy Nowy Kawęczyn był poszukiwany od marca 2022 roku. Trafi do więzienia, gdzie będzie odbywał karę za kradzieże.  

kom. Magdalena Studniarek

(KMP Skierniewice)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PierwszyPierwszy

5 0

Może alergik 🙂 jakieś wziewne lekarstwa musiał wziąć. Juz dużo pyli 🙂 12:26, 01.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%