Zamknij
REKLAMA

KPP Sochaczew podsumowuje akcję NURD

11:56, 13.05.2022 KPP Sochaczew Aktualizacja: 11:57, 13.05.2022
Skomentuj foto poglądowe, źródło policja.pl foto poglądowe, źródło policja.pl

W czwartek 12 maja policjanci z sochaczewskiej drogówki przeprowadzili działania NURD. Parkowanie pojazdów na ścieżkach rowerowych, wyprzedzanie w rejonie przejść dla pieszych, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na pasach to najczęstsze wykroczenia z którymi spotkali się mundurowi.

Głównym powodem dla którego prowadzimy działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” jest troska o bezpieczeństwo pieszych i kierowców jednośladów czyli tych użytkowników dróg, którzy w żaden sposób nie są chronieni nadwoziem pojazdu, a wręcz są zagrożeni kontaktem z nim.

Nadzorem zostały objęte odcinki dróg, skrzyżowania oraz przejścia dla pieszych, w których ryzyko powstania wypadku jest największe. Wczorajsze działania wpisują się w szereg zadań realizowanych przez Policję na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas wczorajszych działań funkcjonariusze interweniowali wobec osób, które m.in. wyprzedzały w rejonie przejścia dla pieszych lub nieustąpiły pierwszeństwa pieszemu, który przechodził przez przejście, parkowały pojazdy na ścieżce rowerowej, przejeżdżały rowerem przez przejście dla pieszych, przechodziły przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, a także kierowały bez uprawnień.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

MarioMario

0 0

Dostałem mandat karny De 1176081 za to że sam zadzwoniłem na Policję do Komendy W Sochaczewie bo uderzył mnie pijany kierowca na Karwowie.Potem kierowca pijany uciekł.Zadzwonilem na Policję.Policjanci ścigali pijanego po Karwowie.Potem beszczelnie mnie policjant pouczał że nie ważne jest czy kierujący ma uprawnienia i czy jest pijany i dał mi mandat który przyjąłem.Ja tam nigdy nie pije za kierownicą,ale szanuje każde zdanie.Potem w niedzielę niepokoili mnie policjanci z KPP Sochaczew żebym jechał na Komendę i był świadkiem bo chcieli postawić zarzuty kierowania pojazdem popijanemu temu panu co mi rozwalił samochód.Tylko po co komuś głowę zawracać jak ktoś przyjął mandat i zgodził się z policjantem że nie ważny jest stan trzeźwości kierującego.Policjant nie anulował tego mandatu. 12:44, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BoNoBoNo

0 0

Jakoś mnie to nie dziwi. Ci panowie potrafią tylko karać . Nie ważne winien , nie winien mandat otrzymać powinien. Pozdrawiam tych Panów. 21:57, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%