To wiadomość niemal z ostatniej chwili. Dziś około godziny 19.00 doszło do zderzenia samochodów osobowych przy skrzyżowaniu ulic Staszica i Pokoju, na wysokości Szkoły Podstawowej nr 4. Stłuczka była mocna, zniszczeniu uległy barierki chroniące pieszych.
Mamy wstępne informacje na temat zdarzenia z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Zdarzenie prawdopodobnie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Wszystko wskazuje na to, że podróżującym nie stało się nic poważnego, ale na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego. Była też straż pożarna, przez około pół godziny występowały utrudnienia w ruchu. Przyczyną zderzenia aut było - jak wstępnie ustalono - wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Więcej informacji wkrótce.
Część publikowanych zdjęć udostępnił nam Czytelnik - dziękujemy.
2 0
Mam kilka części do focusa:). Poduszka pasażera, zaślepka deski, poduszka kierowcy
0 0
siema kupie
0 0
Nie ma problemu. Dzwon 515330628
1 0
ale drifta *%#)!&
1 0
zamknij *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz