23 lipca o godzinie 10:45 druhowie z OSP Sochocin zostali zadysponowani wraz z JRG Płońsk do krowy spacerującej po dachu niezamieszkałego budynku.
Do nietypowego zdarzenia doszło dziś w powiecie płońskim. Do spacerującej po dachu niezamieszkałego budynku krowy wezwano dwa zastępy straży pożarnej - z JRG Płońsk oraz OSP Sochocin. Zwierzę prawdopodobnie weszło na dach po schodach i nie potrafiło samodzielnie zejść. Akcja ratunkowa była trudna, bowiem krowa nie chciała zbytnio współpracować. Namawianie jej do zejścia trwało ponad dwie godziny, jednak akcja zakończyła się sukcesem.
foto: OSP Sochocin
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz