W poniedziałek 12 lutego po południu samochód osobowy zderzył się z łosiem. Zwierzę zginęło na miejscu. Osoby jadące autem doznały na szczęście lekkich obrażeń i nie wymagały przewiezienia do szpitala.
Współczuję! Przerażające - jak dużo wypadków jest z udziałem dzikich zwierząt. Trauma pozostaje na długo. Drodzy kierowcy - szerokiej i bezpiecznej drogi.
08:46, 13.02.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
2 0
Współczuję! Przerażające - jak dużo wypadków jest z udziałem dzikich zwierząt. Trauma pozostaje na długo. Drodzy kierowcy - szerokiej i bezpiecznej drogi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz