W środę 19 lutego wieczorem nastąpiła awaria sieci energetycznej, w wyniku której w części miasta wyłączyło się oświetlenie uliczne. Fakt ten wykorzystali wandale, którzy na sklepie przy ul. Pokoju wymalowali wulgarny napis, a na innym przemalowali herb jednej drużyny na inny. Wystarczyła dosłownie minuta, aby zeszpecić jeden z centralnych punktów Sochaczewa i narazić właścicieli budynku na spore koszty.
0 0
Apel do wszystkich idiotów !!!. Zróbcie sobie takie napisy nad swoimi balkonami albo na dachu własnych domów !!! A sory cieniasy nie mają odwagi mazać swojego tylko cudze aaaahahahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0 0
Skoro monitoring to widział, to dlaczego nie została powiadomiona policja? Gdzie są policjanci bo ja ulicach ich nie widać. Jak w pandemię to cały czas chodzili i ścigali za maseczki. Teraz ich nie widać. Po kiego grzyba ten monitoring skoro nie ma z niego pożytku.