Zamknij
REKLAMA

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na Powroty do Polski

10:41, 27.04.2022 | JL
Skomentuj
REKLAMA

Sochaczewskie Centrum Kultury wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Sochaczewie zapraszają na spektakl słowno-muzyczny Powroty do Polski. W projekt zaangażowało się wiele osób.

Teatr z Dialogiem łączy kilka podmiotów: Sochaczewskie Centrum Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną, Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie oraz dwutygodnik samorządowy Ziemia Sochaczewska i proponuje spektakle słowno – muzyczne, które można też nazwać czytaniem performatywnym, połączonym z muzyką. Tym razem przygotował dla widzów Powroty do Polski.

- Osobiście mogę powiedzieć, że podróżując po świecie byłam nim zachłyśnięta. Mieszkałam przez jakiś czas za granicą, ale kiedy przyjechałam odwiedzić mamę i wybrałam się na przejażdżkę, zobaczyłam bele słomy, poczułam zapach zboża i pomyślałam: wracam, tu jest moje miejsce na ziemi. Jak jest u innych osób? Mam nadzieję, że w poezji i piosence uda nam się to pokazać –

- mówi Anna Wolińska z SCK.

Projekt łączy pokolenia, co jak widać, podoba się publiczności.

- Teatr z Dialogiem dorobił się stałego grona słuchaczy, poprzedni spektakl Kobieta i Mężczyzna obejrzało ponad 500 osób, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Teraz szykujemy coś z głębi duszy i także liczymy na obecność gości.

Powroty do Polski zobaczymy w Klubie Kontrast w SCK w Boryszewie 29 kwietnia o 19.00. Wstęp wolny, choć wymagana jest rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 46 863 07 68.

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%