Zamknij
REKLAMA

Sanniki zapraszają na majówkę z przewodnikiem

15:34, 30.04.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

W majówkę Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach zaprasza do odwiedzin parku. Wiosna już na całego rozgościła się w sannickim parku.

[FOTORELACJA]10282[/FOTORELACJA]

- Nie masz pomysłów na spędzenie czasu wolnego? Przyjedź do naszego parku i pospaceruj wśród rozkwitających kwiatów i zazielenionych drzew. Odwiedzającym towarzyszyć będą utwory Chopina rozbrzmiewające w parku – do rekreacji na świeżym powietrzu w majowy weekend zachęca Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach.

Dodatkowo od 1 do 3 maja na zwiedzających będzie czekał przewodnik.

- Od soboty do poniedziałku w godzinach 11.00, 13.00, 15.00 przed pałacem na zwiedzających czekać będzie przewodnik, który przybliży historię naszego obiektu. Tym bardziej warto przyjść do naszego parku - zachęca Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach.

W sannickim parku pojawiły się również nowe wystawy.

- By umilić Wam spacer na terenie naszego parku zamontowaliśmy wystawy plenerowe. Pierwsza znajduje się na systemie na klombie przed pałacem i nawiązuje do 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Druga wystawa przedstawia ?faunę w obiektywie Karola Gawła. Znajduje się ona na zewnętrznym systemie wystawienniczym od ul. Warszawskiej. Zachęcamy do oglądania naszych nowych wystaw.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%