Zamknij
REKLAMA

Sochaczew: trzecia odsłona Artystycznych Kramnic już w niedzielę

10:21, 22.04.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę 25 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się premiera trzeciego odcinka wiosennego sezonu Artystycznych Kramnic. Ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie jest realizowana online. Film zostanie wyemitowany na Facebooku Miasta Sochaczew.

Z uwagi na wciąż napiętą sytuację epidemiczną, będą one miały formę online. Na trzecie zajęcia zaprasza Joanna Kocik Niewiadomska, naczelnik wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta.

- W trzecim i ostatnim tej wiosny odcinku zatytułowanym "Kwiecień - plecień czyli muzyczne ciepło-zimno" Katarzyna Orlińska zaprosi do zabawy w muzyczne kontrasty. Głośno-cicho, szybko-wolno i inne przeplatające się elementy muzyki z udziałem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie. Nie zabraknie kolejnych prezentacji instrumentów muzycznych, utworów i piosenek nawiązujących do tematu przewodniego spotkania. W drugiej części, tradycyjnie już, Magdalena Jaworska zaprosi najmłodszych na kolejne wspólne muzykowanie w ramach cyklu "PARABAM" - gordonowskich zajęć umuzykalniających.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%