Zamknij
REKLAMA

Album SŁOWOtoki na platformie MŁYNOTEKA

13:24, 15.02.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

W piątek 12 lutego Teatr MŁYN udostępnił na swojej platformie MŁYNOTEKA album muzyczny „SŁOWOtoki live” – będący zapisem koncertu, który odbył się na scenie teatru w 2017 roku. W dzisiejszej rzeczywistości wydaje się być on wyjątkowo aktualnym i zyskującym nowe sensy doświadczeniem artystycznym. To połączenie refleksji, dobrej muzyki (new jazz, z elementami dubstep, house oraz drum and bass), autoironii i… – może trochę nietypowej – terapii.

Album „SŁOWOtoki live” jest już trzecim wydawnictwem muzycznym, po płytach zespołu Nocny SuperSam, które Teatr MŁYN udostępnia na swojej platformie z multimediami MŁYNOTEKA. Za tydzień planowana jest publikacja kolejnego albumu – tym razem będzie to muzyka ze spektaklu „NAGA PRAGA”.

Bohaterem tekstów Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej jest współczesny człowiek w obliczu wymagań nowoczesności – groteskowy, zagubiony, tragikomiczny. To zestaw piosenek na temat naszego rozdygotanego JA – oto JA zagubione w internetowej sieci, JA zmuszające się do kolejnych diet, JA uzależnione od leków, JA neurotyczne, pełne natręctw i fobii. Któż z nas tego nie doświadcza? I któż z nas nie szuka recept za szczęście?

Dodatkowego smaku całości nadaje fakt, że terapeutyczne utwory ze swadą i dowcipem wykonuje wokalistka i aktorka Agata Kołodziejczyk (Fijewska), która na co dzień jest praktykującym psychologiem i terapeutką.

 

REALIZATORZY:

  • występują: Agata Kołodziejczyk (Fijewska), Mikołaj Tabako, Filip Dreger
  • teksty: Natalia Fijewska-Zdanowska
  • muzyka: Filip Dreger
  • aranżacje: Mikołaj Tabako
  • trąbka i loopy: Mikołaj Tabako
  • instrumenty klawiszowe: Filip Dreger
  • realizacja dźwięku, miks i mastering: Przemysław Scholl
  • produkcja: Teatr MŁYN, przy wsparciu Miasta St. Warszawa

 

Dostęp do albumu „SŁOWOtoki” można uzyskać pod tym linkiem: tutaj  Razem z albumem słuchacze otrzymują także książeczkę z tekstami w formacie PDF.

 

 

 

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%