Zamknij
REKLAMA

Jarząbek-Jurkiewicz: koncert na zakończenie sezonu w Moto Przystani

10:15, 26.09.2019 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę na terenie Moto Przystani w Plecewicach odbędzie się szczególny koncert na zakończenie sezonu turystycznego. Przed miłośnikami muzyki z przesłaniem wystąpi duet Jarząbek – Jurkiewicz, znany z fascynacji twórczością Jaromira Nohavicy.

 

- Muzyka zaciera granice, łączy kultury, łagodzi obyczaje, skraca odległości, zbliża ludzi, niezależnie od epoki, tła geopolitycznego czy różnic językowych. Twórczość Jaromira Nohavicy jest dowodem na prawdziwość wszystkich tych twierdzeń. Popularność artysty jest równie duża w Czechach, Słowacji i w Polsce. Całkowicie zrozumiała i uzasadniona jest więc fascynacja duetu Jarząbek-Jurkiewicz piosenkami Jaromira, a obrany kierunek artystyczny jest doskonałym przykładem ilustrującym oddziaływanie muzyki i wyjątkowego muzyka na odbiorców. Dwaj indywidualiści znaleźli płaszczyznę porozumienia w czeskiej poezji. Świat interpretowany i kreowany przez czeskiego barda stał się skutecznym spoiwem, które inspiruje duet od 2013 roku.

To słowa oddające istotę muzyki i artystycznej drogi duetu Jarząbek – Jurkiewicz, a pochodzące z ich strony internetowej. Muzycy wystąpią w najbliższą sobotę, 28 września, na terenie Moto Przystani w Plecewicach. Jak zapowiadają, zagrają nie tylko Jaromira, ale też Kaczmarskiego, Dylana i swoje utwory. Koncert, który wieńczyć ma sezon turystyczny na przystani, odbędzie się w godzinach 18.00 – 20.00. Wstęp wolny.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz