Zamknij

Sportowa gorączka w Młodzieszynie, za nami Turniej FIFA 2024

11:36, 08.02.2024 GOK Młodzieszyn Aktualizacja: 08:52, 09.02.2024
Skomentuj

W ubiegłą sobotę odbył się “Turniej FIFA 2024” o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk, a mimo to emocje nadal nie opadły. 

[FOTORELACJA]13493[/FOTORELACJA]

Tego dnia Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zamienił się w arenę prawdziwej piłkarskiej rywalizacji!  Turniej zgromadził graczy z całego powiatu sochaczewskiego w różnym wieku i miał na celu wyłonienie tego jedynego i najlepszego zawodnika. Na turnieju nie mogło zabraknąć profesjonalnych telewizorów i najnowszych konsol PlayStation 4. 

 Po wielogodzinnej grze, wyłoniono finalistów turnieju: 

1 miejsce zajął - MIKOŁAJ KACPRZAK,

2 miejsce zdobył - FILIP WRZESIŃSKI,

a na 3 miejscu znalazł się dwukrotny Zwycięzca - FILIP ŻUCZEK. 

Wyróżnienie otrzymała Dorotka Staniszewska, jedyna dziewczynka biorąca udział turnieju. 

 W trakcie wydarzenia obecni byli Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Młodzieszyn Sławomir Makowski, którzy wspierali i kibicowali Zawodnikom, a następnie wręczyli nagrody Uczestnikom turnieju.

- Wielkie uznanie należy się wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju. Każdy mecz był pełen emocji i ducha rywalizacji. Emocje, które były wyczuwalne na każdym etapie rozgrywek udzielały się wszystkim zgromadzonym. Każde trafienie, zwycięstwo i porażka owiane były okrzykami radości lub smutku. Tak właśnie działa sport, nawet ten wirtualny! -

- mówi wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Pani wójt Monika Pietrzyk dla wszystkich uczestników, kibiców, rodziców oraz przybyłych gości zorganizowała niespodziankę w postaci poczęstunku w trakcie trwania turnieju.

- Serdecznie dziękuję naszym sponsorom, którzy wsparli wydarzenie i umożliwili stworzenie tak wspaniałej atmosfery, czyli Pani Wójt Monice Pietrzyk, Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Sławomirowi Makowskiemu, Panu Danielowi Wieczorkowi oraz Chłopakom z Kanału GiT. Podziękowania pragnę złożyć, również rodzicom zawodników, którzy wspomogli organizację wydarzenia sprzętem, dzięki któremu mogliśmy w pełni rozegrać turniej -

- dodaje Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie Daniel Janiak

Trzeci rozegrany “Turniej FIFA 2024” o Puchar Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk przeszedł do historii i na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych na wydarzeniu.

 

(GOK Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%