Zamknij

Rodziny zagrały na medal

16:08, 03.12.2023 B.S. Aktualizacja: 17:33, 03.12.2023
Skomentuj

W sobotę 2 grudnia 15 drużyn wzięło udział w Turnieju tenisa stołowego "Rodzina na medal". Przedświąteczna aura sprzyjała nie tylko rywalizacji sportowej, ale także dobrej zabawie i rodzinnej integracji. Organizatorzy z Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego dołożyli wszelki starań, by nikt z hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Kusocińskiego 2. 

W tym roku odbyła się już XII edycja wielkiego rodzinnego Turnieju tenisa stołowego "Rodzina na medal". W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Kusocińskiego 2 stawiło się aż 15 drużyn składających się z dzieci do 15 roku życia oraz najbliższych członków rodziny. W sobotę 2 grudnia przy stołach do tenisa królowała nie tylko sportowa, ale i przedświąteczna atmosfera. Zawodnicy toczyli zacięte pojedynki i nie ustępowali zaangażowaniem profesjonalistom. Oczywiście nie samo zwycięstwo jest tutaj najważniejsze, ale doskonała zabawa i wsparcie najbliższych. 

- W turnieju wzięło udział 15 drużyn (30 uczestników) złożonych z dzieci, rodziców oraz dziadków. Był to czas nie tyle sportowej rywalizacji, co super zabawy przy ping-pongowych stołach. Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz kibicom za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy Gminie Sochaczew oraz Miastu Sochaczew za wsparcie w organizacji turnieju - 

- napisali organizatorzy wydarzenia, czyli Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego. Turniej koordynowała Natalia Gawrylczyk-Zielińska. 

Kategoria do 9 lat:

1. Maria i Piotr Zielińscy

2. Kazimierz i Tomasz Stępień

3. Jan i Grzegorz Banasiak

4. Zuzanna i Karolina Kukawskie

5. Marcel i Paulina Ciurzyńscy

6. Tymon i Konrad Sobańscy

7. Lilianna i Jan Kukawscy

8. Zuzanna i Łukasz Kornaccy

Kategoria 10 - 12 lat:

1. Antoni i Marcin Komendarek

2. Jakub Sikora i Jan Sobczyński

3. Filip i Michał Korsak

Kategoria do 15 lat:

1. Jan i Tomasz Żałoba

2. Antoni i Piotr Radosz

3. Kacper i Daniel Szypszak

4. Bartłomiej i Eligiusz Gala

Foto: Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%