Zamknij

Konrad Kossakowski zawalczy na Strife MMA

17:30, 27.11.2023 B.S. Aktualizacja: 18:07, 27.11.2023
Skomentuj

Już 15 grudnia w Radomiu odbędzie się gala sportów walki Strife MMA. W wydarzeniu weźmie udział Konrad Kossakowski, który ma na swoim koncie jeden wygrany zawodowy pojedynek. Jego rywalem w wadze półciężkiej będzie Patryk Grabowski z Piotrkowa Trybunalskiego. Transmisja gali Strife MMA będzie dostępna w sieci i w TVN Turbo. 

Konrad "Kosa" Kosakowski znów stanie przed sportowym wyzwaniem. Sochaczewianin ma już na koncie zawodowe zwycięstwo odniesione w marcu tego roku. Tym razem przyjdzie mu toczyć bój w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Galę zaplanowano 15 grudnia.

- Pora zaprezentować kolejne starcie które zobaczycie już 15 grudnia w Radomiu! W klatce spotkają się dwa godne uwagi, wschodzące talenty wagi półciężkiej -

- poinformowali organizatorzy.

Jego rywalem w kategorii półciężkiej będzie Patryk Grabowski z Piotrkowa Trybunalskiego. Zawodnik trenuje na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki (WCA) oraz Top Fit Piotrków. 

Konrad "Kosa" Kossakowski reprezentuje "nasze strony". Swoją żelazną kondycję szlifuje w okolicach Sochaczewa, Chodakowa i na leśnych szlakach Kampinosu. Jego upór i determinacja w codziennej ciężkiej pracy, w rozwijaniu swojej pasji zasługują na wielkie uznanie. Zawodnik umiejętności techniczne i MMA rozwija w Rajewski Team Płock. W kwestiach parterowych współpracuje z Pawłem Wasilewskim i utalentowanymi zawodnikami sochaczewskiej sekcji BJJ Mata Leao.

Gala Strife MMA odbędzie się 15 grudnia w Radomiu. Transmisja będzie dostępna w sieci i na TVN Turbo. 

Źródło: Konrad Kossakowski, Strife MMA

Foto: Blood Fight Night

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%