Piłkarze Orkana nie wytrwali do końca

20:33, 04.06.2023 B.S. Aktualizacja: 20:33, 04.06.2023

Orkan został rozjechany przez trzeci zespół Wisły Płock w meczu XX kolejki płockiej Keeza Klasy A. Do 64 minuty gospodarze prowadzili 11:0. Sędzia przerwał spotkanie ze względu na zdekompletowanie sochaczewskiej drużyny. Mecz rozegrano w niedzielę 4 czerwca.

Orkan przegrywał i nie dotrwał do końca meczu. Ławka rezerwowych okazała się za krótka. Całe szczęście, że drużynę i tak udało się na mecz zebrać. Do 64 minuty gospodarze, czyli trzeci zespół Wisły Płock, prowadzili aż 11:0.

Niestety trwający sezon to pasmo porażek i niepowodzeń drużyny Józefa Szajewskiego. Kolejna porażka niewiele zmienia.

9 czerwca Orkan zagra w Sochaczewie o 20:00 z Szopenem Sanniki. W ostatnim meczu sezonu w ramach XXII kolejki drużyna Józefa Szajewskiego zagra z Błyskawicą Lucień.

XX kolejka płockiej Keeza Klasy A:

Wisła III Płock - Orkan Sochaczew 11:0

Mecz przerwany w 64. minucie przy stanie 11-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości.