Zamknij
REKLAMA

Rodzina na Medal. 11 edycja i 11 rodzin

19.55, 04.12.2022 B.S. Aktualizacja: 20.11, 04.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 3 grudnia aż 11 rodzin przystąpiło do sportowej zabawy zorganizowanej przez Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego. Turniej Rodzina na Medal to doskonała drużynowa zabawa, w której rywalizacja sportowa schodzi na drugi plan. Wydarzenie odbyło się w sobotę 3 grudnia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Kusocińskiego 2. 

Frekwencja była bardzo dobra, czego nie kryją organizatorzy. 

- Za nami 11. edycja turnieju „Rodzina na medal”. W rozgrywkach wzięło udział 11 rodzin, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych (do 9 lat i 9-14 lat). W tym roku wyjątkowo dużo meczów zakończyło się wynikiem 2:1 (o rozstrzygnięciu decydowały gry podwójne), co świadczy o wyrównanym poziomie wszystkich drużyn. Turniej był znakomitą okazją do zaciśnięcia więzi rodzinnych, aktywnego spędzenia sobotniego przedpołudnia i kształtowania zasad rywalizacji fair-play - 

- poinformował Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego. 

Jak zawsze SKTS przygotował wiele niespodzianek i prezentów dla uczestników. Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary i medale. Wydarzenie odbywa się przy wsparciu Gminy Sochaczew i Miasta Sochaczew. 

Źródło: SKTS

(B.S.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%