Zamknij
REKLAMA

Szymon Berentowicz z Błonia pobił rekord Polski

22.05, 19.09.2022 B.S.
Skomentuj
REKLAMA

Szymon Berentowicz ma 9 lat i właśnie pobił rekord Polski w zwisie na drążku. Mieszkaniec Błonia pasjonuje się sportami i wyzwaniami typu "ninja". Na uwagę zasługuje także fakt, iż młodzieniec podjął wyzwanie w świetle jupiterów i kamer programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Obecny rekord wynosi zatem 38 minut i 8 sekund i jest o niemal 16 minut lepszy od poprzedniego.

Szymon Berentowicz, jak i całe Błonie, mają powody do dumy. Nie każdego dnia słyszy się przecież o tak nieprawdopodobnych i wymagających rekordach. Mieszkaniec naszej sąsiedniej miejscowości pobił rekord Polski w zwisie na drążku. Wydarzenie miało miejsce w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. O sukcesie syna w mediach społecznościowych napisał jego dumny tata.

- To był bardzo ważny dzień. Na żywo Szymon ustanowił rekord Polski. Razem z Moniką Berentowicz i Krystiankiem jesteśmy straaaasznie dumni. Po całym wydarzeniu zjedliśmy najlepszą jajecznicę na świecie od samej Darii Ładochy. Młody dostał deser w postaci pysznych lodów w nagrodę -

- relacjonował Krzysztof Berentowicz, który swoje podziękowania skierował między innymi do gminy Błonie, Centrum Sportu i Szkoły Podstawowej nr 1 imienia Mikołaja Kopernika. Klasa 3a, koledzy i koleżanki ze szkoły, a także nauczyciele z pewnością dopingowali swojego zawodnika. Co ciekawe, tata Szymona, pan Krzysztof, regularnie relacjonuje poczynania i sukcesy syna w zawodach typu "ninja" w całej Polsce. 

Poprzedni rekord w zwisie na drążku należał do nieco starszego, 31-letniego Wojciecha Sobierajskiego, który przed rokiem uzyskał czas 22 minut i 45 sekund. Szymon pobił go o niemal 16 minut!

Źródło: FB Krzysztof Berentowicz, Dzień Dobry TVN

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%