Zamknij
REKLAMA

Sochaczewskie Czwartki Lekkoatletyczne. Ostatnia okazja już za tydzień

08:25, 14.10.2021 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Kolejny Czwartek Lekkoatletyczny za nami, a te w Sochaczewie odbywają się w środowe popołudnia. Co cieszy, frekwencja z każdym wydarzeniem rośnie, a radości z nutą sportowej rywalizacji nie brakuje. Organizatorem jesiennego cyklu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Ostatnia w tym roku okazja do sprawdzenia się w konkurencjach biegowych i zręcznościowych już za tydzień! Kto może wziąć udział w Lekkoatletycznych Czwartkach?

[FOTORELACJA]10897[/FOTORELACJA]

Czwartki Lekkoatletyczne to cykl zawodów dla najmłodszych, którzy chcą sprawdzić się w konkurencjach biegowych i zręcznościowych. Wszyscy urodzeni w latach 2009 - 2011 i młodsi, którzy chcieliby spróbować swoich sił w konkurencjach biegowych i siłowych mogą zgłaszać się przez stronę MOSiR, jak i rejestrować się na miejscu.

- Lekkoatletyka jest fajna! Ja dziś pchałem kurą i rzuciłem ponad 6 metrów. Zdecydowanie bardziej podobają mi się konkurencje siłowe, chociaż kto wie, może biegi mi się też spodobają - mówi Kuba, uczestnik Czwartków Lekkoatletycznych, który chwali sportową rywalizację. Zdradził także komu kibicuje. - W biegach kibicuję Patrykowi, mojemu koledze z klasy. Zachęcamy wszystkich do przyjścia za tydzień. Warto przyjść i powalczyć!

Koordynatorem sportowej rywalizacji i współorganizatorem cyklu jest trener Emanuel Zimny związany z Klubem Maratończyka Aktywni Sochaczew. To jego utalentowani podopieczny dbają także o techniczną stronę przedsięwzięcia. Wśród nich jest sprinterka Julia Skomiał, która ma przyjemność startować na największych mityngach lekkoatletycznych w kraju.

Czy Czwartki Lekkoatletyczne to ciekawa i ważna inicjatywa?

- Z każdym dniem jest tu coraz więcej dzieci, coraz więcej z nich chce uprawiać sport i to jest super! - mówi sprinterka Julia Skomiał, która dodaje - co do dyscyplin jestem całym sercem za sprintami na 60 metrów. Kibicuję wszystkim uczestnikom. W lekkoatletyce każdy znajdzie coś dla siebie, każdemu coś podpasuje, dlatego warto spróbować pod okiem trenera i tu na zawodach. 

Zawody przeznaczone są dla urodzonych w latach 2009 - 2011 i młodszych. Rywalizacja odbywa się na pięknym obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej. Ostatni Czwartek Lekkoatletyczny tego roku już za tydzień, a dokładnie w środę 20 października punktualnie o 15:00. Cykl zawodów powróci na wiosnę. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%