Orkan Sochaczew kończy rundę w dobrym stylu

10:40, 18.11.2020 B.S Aktualizacja: 08:10, 19.11.2020

Orkan Sochaczew po spektakularnym odczarowaniu stadionu przy ul. Warszawskiej notuje ważne zwycięstwo na koniec rundy jesiennej płockiej Klasy okręgowej. Drużyna Józefa Szajewskiego wygrała na wyjeździe z Błękitnymi Gąbin 2:3. Mecz XIII kolejki odbył się 14 listopada. O wygranym 3 dni wcześniej spotkaniu z Pogonią Słupia pisaliśmy tutaj. Orkan wbił rywalom aż 7 goli.

[ZT]55338[/ZT]

Szkoda, że w tym momencie runda jesienna się kończy, a piłkarze muszą udać się na przerwę. Piłkarze Orkana w ostatnich spotkaniach pokazali charakter i co najważniejsze dopisali sobie 6 punktów w tabeli w ciągu 3 dni. To bardzo ważne zwycięstwa, które miejmy nadzieję pomogą Orkanowi utrzymać się w płockiej Klasie okręgowej, a może nawet powalczyć o wyższe miejsce.

W sobotę 14 listopada Orkan w ostatnim meczu jesieni pokonał na wyjeździe Błękitnych Gąbin 2:3. To 7 drużyna rozgrywek, do której w tym momencie Orkan traci już zaledwie 6 punktów. Sochaczewianie zajmują 13 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Miejmy nadzieję, że drużyna dobrze przepracuje przerwę w rozgrywkach i da swoim kibicom więcej powodów do radości.