Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe w mistrzowskim tygodniu. Znamy zwycięzców

11:23, 14.09.2020 M.F Aktualizacja: 11:30, 14.09.2020

Sezon tenisowy 2020  jest bardzo nietypowy.  W tym roku Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe postanowiło zorganizować tylko rozgrywki ligowe oraz turnieje rangi Mistrzostw Sochaczewa.  W niedzielę 13 września zakończył się mistrzowski tydzień na kortach STT. W tym czasie rozegrane zostały dwa turnieje: singlowy oraz miksty.

[FOTORELACJA]9553[/FOTORELACJA]

Ponad trzydzieści osób przez ponad tydzień walczyło o Mistrzostwo Sochaczewa. W kategorii kobiet zwyciężyła Izabela Kasza wygrywając w finale z Verą Szewczyk 9:3. Wśród mężczyzn najlepszym okazał się Patryk Kmieciński, który pokonała Arkadiusza Kulińskiegoi 7:6(4), 6:1.  Trzecie miejsca zajęli Aneta Szynert i Marcin Cybulski. Pięknym i słonecznym podsumowaniem tenisowego tygodnia był turniej par mieszanych „Sochaczewski Mikst”, który rozgrywany był w niedzielę 13 września. Zawody wygrali Sylwia Janiak i Krzysztof Wąsowski. Drugie miejsce zajęli  Izabela Kasza i Dariusze Petrykowski. Na trzecim miejscu zameldowali się Marta Pietrzak i Sławomir Dorywalski.

To był bardzo udany tenisowy tydzień. Dużo emocji, bardzo ładna pogoda i świetna atmosfera. Przed nami jeszcze jeden turniej. Mistrzostwa Sochaczewa w grach podwójnych zaplanowany na 26-27 września. Zapraszamy już teraz wszystkich chętnych do gry.