Zamknij
REKLAMA

Sekcje sportowe odwołują i zawieszają zajęcia

14:12, 11.03.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

W związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej i po konsultacjach z rodzicami i przedstawicielami oświaty, Karate Klub Sochaczew zawiesza zajęcia do odwołania. Podobną decyzję podjął Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie. Podobne oświadczenia ukazują się także na oficjalnych kanałach klubów sportowych. Co z niedzielnym meczem rugbistów Orkana?

 

KOMUNIKAT ZARZĄDU RC ORKAN

Informujemy, że niedzielny mecz RC Orkan – Arka Gdynia ODBĘDZIE SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Bardzo prosimy nie przychodzić na stadion.

Wszystkich naszych kibiców zapraszamy przed ekrany Polsat Sport Fight. Transmisja odbędzie się normalnie – początek o godz. 13.00.

Jednocześnie informujemy wszystkich zawodników i rodziców sekcji młodzieżowych, że zajęcia i wyjazdy na mecze i turnieje sekcji dzieci, młodzików, kadetów oraz juniorów ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.

Wszystkich przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Karate Klub Sochaczew:

- Podejmujemy działania profilaktyczne - mówi Łukasz Klimczewski z Karate Klubu Sochaczew, który prowadzi zajęcia w kilku placówkach na terenie powiatu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie:

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie podejmuje decyzję o czasowym zamknięciu wszystkich obiektów będących w zarządzie MOSiR z dniem 12.03.2020 r. do odwołania, z wyłączeniem Targowiska Miejskiego przy ul. Pokoju 12 i stadionu przy ul. Chopina 101 w dniu 15.03.2020 r., w godz:12.00-15.00, ze względu na rozgrywanie meczu extraligi rugby seniorów bez udziału publiczności.

Oświadczenie wydał także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, w którym trenują łucznicy i zapaśnicy LKS Mazowsze Teresin. 

"W związku z podjętą przez rząd decyzją o zamknięciu wszystkich jednostek systemu oświaty w całym kraju, zawiesza się pracę Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie od 12 do 25 marca."

- Wszystkie zajęcia i turnieje, które miały odbyć się na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie zostają odwołane do 25 marca. Dotyczy to także zajęć sekcji sportowych - tłumaczy dyrektor Krzysztof Walencik. 

Tym samym nie odbędą się zaplanowane na niedzielę IV Mistrzostwa o Puchar Badzio.pl w Badmintona, które były zaplanowane na niedzielę 15 marca. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz