Zamknij
REKLAMA

Rodzina na medal. 8 edycja turnieju w Sochaczewie

09:13, 02.12.2019 | SKTS
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 1 grudnia hala MOSiR-u przy ulicy Kusocińskiego 2 w Sochaczewie tętniła życiem! Przez 5 godzin rozbrzmiewał w niej odgłos odbijających się piłeczek pingpongowych, wprowadzanych w ruch przez blisko 40 uczestników turnieju „RODZINA NA MEDAL”, którego organizatorem jest Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego.

 

Już po raz ósmy do aktywnej zabawy i  rywalizacji przy stołach stanęły rodziny z naszego miasta i okolic. Większość pojedynków było bardzo zaciętych i obfitowała w efektowne zagrania, a o ich przebiegu decydowały gry deblowe. Doceniona została każda rodzina. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka w każdej kategorii wiekowej – medale oraz puchary. Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy turnieju, którymi zostali Bartłomiej Gala (kat. dzieci młodszych) i Damian Mlekicki (kat. dzieci starszych) oraz najmłodsza uczestniczka – 5 letnia Wiktoria Goryniak. SKTS dziękuje za ufundowanie wspaniałych nagród Panu Piotrowi Osieckiemu - Burmistrzowi Miasta Sochaczew i Panu Mirosławowi Orlińskiemu – Wójtowi Gminy Sochaczew. Dziękujemy również sochaczewskiemu kinu Odeon za przekazanie voucherów. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję turnieju, która odbędzie się w przyszłym roku!

Miejsca medalowe Turnieju „RODZINA NA MEDAL”

Kategoria Dzieci Młodszych (5-11 lat):

I Miejsce Julia, Bartłomiej i Eligiusz Gala,

II Miejsce Piotr i Krzysztof Andryszczyk,

III Miejsce Lena i Piotr Szepieczko

Kategoria Dzieci Starszych (12-18 lat):

I Miejsce Damian i Krzysztof Mlekiccy,

II Miejsce Dawid i Andrzej Rozbiccy,

III Miejsce Aleksandra i Andrzej Lenart  

(SKTS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz