Ten punkt trzeba szanować. Bzura remisuje z Amatorem Maszewo

22:21, 20.10.2019 Redakcja Aktualizacja: 22:21, 20.10.2019

W niedzielne popołudnie piłkarze chodakowskiej Bzury podejmowali u siebie Amator Maszewo. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Bzura Chodaków nie potrafi wygrać u siebie od końca sierpnia, kiedy to pokonała Błękitnych Gąbin 2:1. W niedzielę do Chodakowa przyjechał Amator Maszewo, który w ligowej tabeli jest niżej od Bzury. Mimo starań nie udało się zdobyć trzech punktów.

Pierwszy celny strzał na bramkę Bzura oddała w 22 minucie, kiedy to bliski zdobycia gola był Adam Żółtowski. W 40 minucie było 1:0. W polu karnym faulowany był Kamil Wojciechowski i sędzia słusznie pokazał na jedenasty metr. Rzut karny na gola zamienił Kamil Kacprzak.

W drugiej części meczu goście starali się wyrównać i sztuka ta udała się w 60 minucie. Strzałem głową Michała Połcia pokonał Łukasz Kiełbasa.

Mimo prób z jednej i drugiej strony wynik się nie zmienił. Niedosyt? Myślę, że nie. Ten punkt trzeba szanować.

3 listopada Bzura rozegra ostatni w rundzie jesiennej meczu przed własną publicznością. Rywalem będzie Unia Iłów.

- Cały czas jesteśmy młodym zespołem, który nabiera doświadczenia. Ten punkt jest ważny, ale pozostał mimo wszystko niedosyt - powiedział po spotkaniu Paweł Rzymowski, trener Bzury Chodaków

Bzura Chodaków - Amator Maszewo 1:1 (1:0)

Bramka: Kamil Kacprzak (k)

Bzura: Połeć, Żółtowski, Krasoń, Stypuła, Struzik, Wojciechowski, Zając, Strzelczyk ('8 Wierzbicki), Brdeja ('80 Piórkowski), Kacprzak ('88 Tymorek), Kowalski