Zamknij

Siatkarze rozpoczęli rundę rewanżową

09:09, 07.01.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Po przerwie świąteczno-noworocznej na parkiet wrócili siatkarze grający w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W minioną niedzielę rozegrana została pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Liderem nadal pozostaje Siatkarz Stare Babice, który gładko pokonał Teresin 3:0.

Wyniki X kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej:
Volley Sochaczew – Wolne Elektrony 3:0 (25:20, 25:22, 25:17)
Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jakub Stasiak, Krzysztof Mamcarz, Jacek Raczkowski, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski
Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Jakub Rykała, Michał Adamczyk, Mateusz Rosa, Daniel Markuszewski, Damian Szachowicz, Michał Kiełbasa, Dawid Czupryński

Zawodnikiem meczu został Damian Rąg (Volley Sochaczew)

UKS Siatkarz Stare Babice – Teresin 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Piotr Łuczak, Mikołaj Gojdź, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski, Przemysław Szmyd
Teresin: Maciej Wójcik, Roland Zakrzewski, Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Dariusz Wawrzyńczak, Konrad Kierzkowski, Kamil Kaczmarek

Zawodnikiem meczu został Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

ZSR CKU Sochaczew – Volley Team Płock 3:0 vo. (25:0, 25:0, 25:0)

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:1 (22:25, 25:20, 25:11, 25:19)
SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Mariusz Pakuła, Tomasz Rogoziński, Emil Jasiński, Radosław Pachelski
KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Mateusz Koperski, Łukasz Ostrowski, Grzegorz Podenas

Zawodnikiem meczu został Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)
Tabela po X kolejce
 
1. UKS Siatkarz Stare Babice 9 24 26:6 4,33 782:640 1,22
2. Volley Team Płock 8 15 16:11 1,45 575:598 0,96
3. SRS Most Wyszogród 9 14 17:18 0,94 778:775 0,97
4. Wolne Elektrony 9 14 16:18 0,89 702:760 0,92
5. Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 8 12 16:16 1,00 733:723 1,01
6. Volley Sochaczew 9 12 15:18 0,83 749:754 0,99
7. ZSR CKU Sochaczew 9 10 14:19 0,74 739:645 1,15
8. KS Piast Feliksów 9 10 15:21 0,71 739:807 0,92
9. Teresin 8 6 10:18 0,55 571:648 0,88
Zawody sędziował Bogusław Kawiak.

(Redakcja)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone