Turniej Rodzina na Medal z SKTS

14:11, 06.12.2018 SKTS Aktualizacja: 14:27, 06.12.2018

W minioną niedzielę 2 grudnia, w Sochaczewie odbyła się VII Edycja Turnieju RODZINA NA MEDAL. Turniej ten od 2012 roku przyciąga do hali MOSiR rodziny chcące w zdrowy sposób spędzić wspólnie wolny czas. Jak podkreśla organizator zawodów, prezes Sochaczewskiego Klubu Tenisa Stołowego – Bronisław Gawrylczyk: „Głównym celem jest zawsze zmobilizowanie rodziców, dziadków i dzieci do aktywności fizycznej uprawianej w miłej atmosferze. W tym roku, po raz kolejny nam się to udało!”.

Uczestnicy turnieju rozegrali łącznie 66 pojedynków. Każda rodzina otrzymała atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka – medale oraz puchary. Ponadto nagrodzona została najmłodsza uczestniczka turnieju – 4 letnia Wiktoria, która otrzymała profesjonalną rakietkę, koszulkę oraz pamiątkową statuetkę. SKTS dziękuje za pomoc w organizacji turnieju Panu Piotrowi Osieckiemu - Burmistrzowi Miasta Sochaczew i Panu Mirosławowi Orlińskiemu – Wójtowi Gminy Sochaczew. Do zobaczenia za rok!

ZAGRALI Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W niedzielę, 2 grudnia, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się turniej tenisa stołowego, którego organizatorem był SKTS Sochaczew. W zawodach wzięło udział wielu amatorów odbijania pingpongowej piłeczki. Turniej rozegrany został systemem do dwóch przegranych. Wiele pojedynków obfitowało w bardzo efektowne zagrania. Zmaganiom zawodników przyglądał się Radny Miasta Sochaczew – Pan Sławomir Dorywalski. Ostatecznie zawody wygrał Malinowski Jacek. Dla najlepszej finałowej szóstki zawodników wręczone zostały nagrody rzeczowe oraz puchary i medale ufundowane przez Miasto i Gminę Sochaczew. Organizatorzy dziękują za godne – w duchu sportowej rywalizacji, świętowanie 100-lecia Niepodległości Polski oraz obecność, która jest dowodem na to, że sprawy ojczyzny są dla nas ważne, a historia naszego Kraju nie idzie w zapomnienie.