Wiadomości

Zamknij

Wibracje zdrowia w Sochaczewie, to zupełnie nowe spotkania w SCK

Oskar Tomczyk Oskar Tomczyk 12:56, 17.06.2026 Aktualizacja: 12:59, 17.06.2026
Skomentuj Wibracje zdrowia w Sochaczewie, to zupełnie nowe spotkania w SCK fot. tusochaczew.pl / fot. poglądowe FB: Fundacja "Każdy To Czuje.."

Sochaczewskie Centrum Kultury rozpoczyna działania finansowane z Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Chodzi o projekt pt. „Wibracje zdrowia: ciało, umysł, duch”, w ramach którego mieszkańcy miasta będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach. Na pierwszy ogień starożytna chińska metoda medytacji.

SCK zaprasza do udziału w przedsięwzięciach skupionych wokół projektu "Wibracje zdrowia: ciało, umysł duch". Poznaliśmy już pierwsze szczegóły dotyczące tych spotkań.

Będziecie mogli państwo uczestniczyć w wielu przedsięwzięciach, wykładach, ćwiczeniach, które będą dotyczyły właśnie nas czyli każdego człowieka w ujęciu przyglądania się mu jako pewnej jedności i spójności działania całego organizmu -

- mówi nam dyrektor Sochaczewskiego Centrum Kultury Magdalena Franaszek-Niewiadomska.

Pierwsze z nich odbędą się już w najbliższy piątek 19 czerwca. Tego dnia ćwiczenia Qi Gong poprowadzi Marta Wilczyńska. SCK przekonuje, że podczas spotkania będzie można się zrelaksować oraz poczuć zastrzyk pozytywnego energii.

Będziemy się starali, żeby one się odbyły na terenie zielonym, za budynkiem SCK. Rozpoczynają się one o godzinie 18:00 - 

- dodaje dyrektor SCK.

To jednak nie jedyna okazja do zapoznania się z zestawem ćwiczeń zdrowotnych starożytnych Chin czyli właśnie Qigong łączce w sobie ruch, oddech i medytację. Marta Wilczyńska następne spotkanie poprowadzi 5 lipca o 17:00, również na terenie boiska SCK w Boryszewie.

Organizatorzy przekonują, że to propozycja dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Wystarczy założyć luźny, swobodny strój, który nie krępuje ruchów oraz zaopatrzyć się w obuwie na elastycznej, cienkiej podeszwie.

Niebawem Sochaczewskie Centrum Kultury ma ogłosić pełen program dotyczący wydarzeń realizowanych w ramach „Wibracji zdrowia”. Poznaliśmy już plany na kolejne spotkania.

Będzie bioenergoterapeuta, będzie joga, będą spotkania na temat żywienia. Także bardzo szeroko ten temat człowieka zostanie ujęty -

- przekonuje Magdalena Franaszek-Niewiadomska.

Wszystkie warsztaty i zajęcia w ramach projektu obędą się w Boryszewie, a wstęp na każde będzie wolny.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%