Zamknij

Dzień Radia: rozmawiamy z dziećmi i dorosłymi [SONDA]

13:08, 13.02.2024 JL Aktualizacja: 14:10, 13.02.2024
Skomentuj

Przy okazji Dnia Radia dziennikarze Radia Sochaczew i portalu tusochaczew.pl odwiedzają lokalne przedszkola, by porozmawiać z maluchami o radiu.

[FOTORELACJA]13533[/FOTORELACJA]

Na zaproszenie przedszkola Wesołe Tuptusie pojawiliśmy się dziś w grupach: Minionków i Smerfów. Dzieci chętnie wypowiadały się do mikrofonu. Okazuje się, że wiele z nich ma z radiem styczność – w domu czy w samochodzie.

- W radiu można słuchać piosenek, wiadomość albo reklam.

Dzieci podzieliły się z nami ulubionymi radiowymi przebojami. Wśród nich wymieniano „Łowców gwiazd” Cleo czy „Herbatę z imbirem” Smolastego, jednak najbardziej popularnym utworem okazała się piosenka z najnowszego filmu o Akademii Pana Kleksa. Przedszkolaki wykazały się dobrą znajomością utworu. Złożyły nam też najlepsze życzenia, wśród nich życzono radiowcom zabawek i jedzenia – zwłaszcza bananów. Dzięki, dzieciaki!

Z okazji Dnia Radia odwiedziliśmy też przedszkolaków ze Świata Malucha. Dzieci pięknie zaśpiewały nam piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” i porozmawiały m.in. o zbliżających się Walentynkach. Kogo dzieci kochają najbardziej? Oczywiście swoich rodziców.

A dorośli też przecież słuchają radia.

- Ja lubię zwłaszcza sobotnie audycje. Fajna muzyczka wtedy leci.

- Wolę słuchać radia niż muzyki z telefonu. Są piosenki, ciekawe audycje, prezenter zawsze powie coś fajnego, są informacje o wydarzeniach, które dzieją się w okolicy.

Czy Wy także słuchacie naszego Radia? Zachęcamy do udziału w sondzie.

Czy słuchasz radia?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

KoleśKoleś

0 0

A mi brakuje w obecnym radiu sochaczew - lokalności, utożsamia się z nim, z ludźmi którzy tam pracują, z F. Niewiadomskim, K. Wojtczakiem, Jerrym, A. Skwirską etc.... To była ekipa :) 15:19, 13.02.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%