Zamknij

Wojciech Chmielarz przyjedzie do Teresina

14:45, 25.01.2024 K.Ż Aktualizacja: 15:45, 26.01.2024
Skomentuj fb Wojciech Chmielarz fb Wojciech Chmielarz

W najbliższym czasie w Teresinie szykuje się ciekawe spotkanie autorskie. Do naszego powiatu przyjedzie Wojciech Chmielarz.  Wydarzenie odbędzie się 8 marca o godzinie 18.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Teresinie, Al. XX-lecia 32. Wstęp wolny.

W marcu za sprawą Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników kryminałów. Na spotkanie autorskie przyjedzie Wojciech Chmielarz.

- Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem, jednym z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych. To doskonała okazja dla fanów kryminałów do poznania twórcy, który zaskakuje czytelników niebanalnymi fabułami, wartką akcją i głębokimi psychologicznymi portretami postaci. Jego powieści to prawdziwa uczta dla miłośników gatunku, którzy również cenią sobie inteligentne i wciągające opowieści. Seria o komisarzu Jakubie Mortce bije rekordy popularności. Spotkanie odbędzie się 8 marca o godzinie 18.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Teresinie, Al. XX-lecia 32. Wstęp wolny.

- zachęca Gminna Biblioteka Publiczna w Teresinie.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%