Zamknij

Kiermasz Boże Narodzenie na Mazowszu, wkrótce ruszą zapisy dla wystawców

12:02, 26.10.2023 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie Aktualizacja: 13:47, 26.10.2023
Skomentuj

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich lubiących rękodzieło oraz świąteczne klimaty. Już wkrótce ruszą zapisy na kiermasz „Boże Narodzenie na Mazowszu”, który odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia w Hotelu Chopin. Tradycyjnie, zapraszamy wystawców, zarówno osoby indywidualne, szkoły, przedszkola, grupy harcerskie czy koła gospodyń wiejskich do udziału i zaprezentowania swojego rękodzieła, ale też wyrobów cukierniczych własnej produkcji. Tradycyjnie udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na XI edycję wydarzenia zaprasza Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie oraz hotel Chopin w Sochaczewie.

Kiermasz świąteczny organizowany co roku w grudniu przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie to niewątpliwie jedna z największych świątecznych imprez wystawienniczo-promocyjnych w tej części Mazowsza. Już teraz warto zarezerwować sobie tę przedświąteczną niedzielę na odwiedzenie naszego kiermaszu, który od pierwszej swej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością tak wśród wystawców, jak i zwiedzających. Każdego roku swoje wyroby – ozdoby, stroiki, wypieki prezentuje około 70 wystawców z całego Mazowsza a także Łowicza, Łodzi, Kutna czy Skierniewic.

Zapisy na stoiska wystawiennicze organizatorzy przyjmują od 2 listopada br. Należy dzwonić pod wskazane numery telefonów: 46 864 18 30, 605 045 731 w godzinach 8.00-16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

(Starostwo Powiatowe w Sochaczewie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%