Zamknij

Urząd Pracy XXI wieku, najnowszy konkurs PUP Sochaczew, będą ciekawe nagrody

13:11, 15.03.2023 K/PUP Sochaczew Aktualizacja: 12:54, 16.03.2023
Skomentuj

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie ogłosił ciekawy konkurs. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przestrzennej makiety, przedstawiającej Urząd Pracy XXI wieku. Konkurs ma charakter otwarty. Skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, niebędących profesjonalnymi artystami. Praca może być wykonana w grupie max. 3 osobowej. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, takie jak lot helikopterem, czy sesja zdjęciowa.

Urząd Pracy XXI wieku, to tytuł najnowszego konkursu ogłoszonego przez Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie. To konkurs bez ograniczeń wiekowych i z atrakcyjnymi nagrodami .

- Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej makiety Urzędu Pracy XXI wieku. Figury przestrzenne wykorzystane w pracy powinny być wykonane samodzielnie przez autorów pracy. Makieta powinna być wykonana na sztywnym podłożu, np. płycie styropianowej lub sztywnym kartonie. Elementy makiety muszą być trwale połączone z podstawą tak, aby makieta nie uległa  uszkodzeniu w czasie ewentualnego przewożenia. Wielkość makiety dowolna -

- informuje Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie. 

Organizator konkursu przyzna trzy nagrody główne oraz dwa wyróżnienia, choć nie wykluczone, że nagrodzonych może być więcej.

Prace należy składać do 26 kwietnia 2023 r. osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Sochaczewie. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas trwania Rodzinnych Targów Pracy w dniu 19 maja na terenie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przy ul. Olimpijskiej 3. 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie dostępne TUTAJ

(K/PUP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

To tylko jaTo tylko ja

3 0

Zamiast zajmować swoimi zadaniami to konkursy sobie wymyślają.
Żebyście jełopy tak szybko znajdowali pracę swoim petentom jak roztrzygacie GŁUPIE KONKURSY wymyślane z d...y.
Banda niekompetentnych ludzi. 06:31, 16.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Popieram Popieram

3 0

Wiem, że usuniecie ten wpis w ramach wolności mediów i wolności wypowiiedzi !!!
Popieram To tylko ja06:31, 16.03.2023 w PUPach siedzą, bo nie pracują glównie niekompetentne pociotki pociotków. Skąd takie zdanie ? Ano stąd że gdyby byli kompetentni i pracowici rządy nie pozwoliłyby na powstanie prywatnych agencji pracy które zatrudniają ludzi jak niewolników 11:00, 17.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

YvonYvon

0 0

jaka to straszna porażka ta cała pupa 13:24, 17.03.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%