Zamknij
REKLAMA

Ferie w Sochaczewie: dwa dni darmowej zabawy

12:35, 07.02.2023 UM/ oprac. J Aktualizacja: 14:44, 08.02.2023
Skomentuj UM Sochaczew UM Sochaczew

Po dwuletniej covidowej przerwie do Sochaczewa powraca feryjny projekt, w ramach którego dzieci i młodzież mogą liczyć na dwa dni darmowych atrakcji pod dachem. W programie dmuchańce, zabawy z animatorami, przekąski tj. popcorn, wata cukrowa czy naleśniki i kilka stref zabaw.

14 i 15 lutego na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sochaczewie przy ulicy Kaczorowskiego w godzinach między 10.00, a 18.00 na przybyłych będzie czekać moc darmowych atrakcji dla dzieci w każdym wieku.

Dla dzieci do lat 5 przygotowana zostanie strefa malucha, a w niej – mini-huśtawki, dmuchańce, rowerki biegowe, duże pojazdy oraz zabawki edukacyjne. Znajdzie się też coś dla miłośników sztuk plastycznych. W strefie artystycznej chętni będą mieli do dyspozycji materiały potrzebne do malowania, wyklejania czy rysowania. Ponadto odbędą się tu warsztaty rękodzielnicze z wykorzystaniem metody termosublimacji oraz zajęcia z cyklu „Obraz dźwiękiem malowany”. Z kolei strefa muzyczna stanie się miejscem, gdzie będzie można spróbować sił w śpiewaniu, graniu na instrumentach lub tworzeniu muzyki. W strefie lego znajdą się różnego rodzaju klocki, zaś w strefie gracza chętni będą mogli pograć na konsoli lub przy użyciu narkogogli sprawdzić, jaki wpływ mają na nasz organizm używki.

(UM/ oprac. J)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%