Zamknij
REKLAMA

Kiermasz świąteczny powraca do Teresina

16.52, 23.11.2022 JL Aktualizacja: 09.15, 25.11.2022
Skomentuj UG Teresin
REKLAMA

Do Teresina powraca świąteczny kiermasz. Wydarzenie także tym razem będzie miało charytatywny wydźwięk. Przypomnijmy, że kiermasz po raz pierwszy zorganizowano w 2019 roku, a środki zebrane w jego trakcie zostały przekazane na leczenie Mai Kapłon. W trakcie tegorocznej akcji odbędzie się zbiorka środków, które pomogą w powrocie do zdrowia mieszkańcowi gminy Teresin Tomaszowi Stanisławskiemu.

O zbiórce środków na rzecz Tomasza Stanisławskiego, który zmaga się ze skutkami udaru krwotocznego, informowaliśmy jakiś czas temu, zachęcając mieszkańców do przekazywania fantów na internetowe licytacje oraz licytowania wystawianych tam przedmiotów. Mieszkańcy jak zwykle okazali wielkie serca i, jak poinformowała córka pana Tomasza, Natalia Krukowska, dzięki temu udało się zebrać niemal 30 tys. zł na rehabilitację mieszkańca Paprotni. Wkrótce pojawi się kolejna okazja do wsparcia mężczyzny.

- Po prawie 3 letniej przerwie spowodowanej pandemią mamy szanse znowu Wszyscy się spotkać i wspólnie poczuć świąteczną atmosferę! W niedzielę 18 grudnia przy Skwerze Niepodległości  nieopodal budynku Dworzec TO.Kultura odbędzie się II Kiermasz Świąteczny! W trakcie tegorocznej edycji kiermaszu środki zbierane będą na dalszą rehabilitację mojego taty Tomasza Stanisławskiego - brakuje jeszcze połowy kwoty - 50 tysięcy złotych.  Wierzę, że z waszą pomocą uda się  zbudować w Teresinie ten świąteczny klimat sprzed trzech lat –

- podaje na facebooku Natalia Krukowska.

Kiermasz odbędzie się pod patronatem wójta gminy Teresin Marka Olechowskiego.  W organizację kiermaszu włączają się: Teresiński Ośrodek Kultury , OSP Teresin oraz Stowarzyszenie Sochaczew Aktywni dla Powiatu. 

Natalia Krukowska zachęca do czynienia dobra:

- Jeśli chcecie włączyć się w przygotowanie kiermaszu np. ulepić pierogi, upiec ciasto, zrobić nalewkę bądź cokolwiek innego serdecznie zapraszamy!

Chętnych do pomocy zachęcamy do kontaktu z Natalią, Beatą i Adamem Krukowskimi, Dorotą Pałubą oraz Anią Stanisławską.

[ZT]64877[/ZT]

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PatiPati

0 0

Kiedy odbędzi się kiermasz? 16:41, 26.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%