Zamknij
REKLAMA

Udany Powiatowy Hubertus o puchar Wójta Gminy Rybno

10:16, 02.11.2022 UG Rybno Aktualizacja: 13:20, 02.11.2022

Za nami kolejne, udane sportowo-rekreacyjne wydarzenie w gminie Rybno. W niedzielę, 30 października w Centrum Szkolenia Jeździeckiego Rancho Rumak w Józinie po raz pierwszy odbył się Powiatowy Hubertus o puchar Wójta Gminy Rybno. Wydarzenie dzięki pięknej, jesiennej pogodzie zgromadziło wielu zawodników oraz fanów jeździectwa i koni.

[FOTORELACJA]12050[/FOTORELACJA]

- Dziękuję pani Sylwii Kubiak za możliwość współorganizowania pierwszego takiego wydarzenia w gminie Rybno i w powiecie sochaczewskim. Podziękowania kieruję do wszystkich zawodników, biorących udział w zmaganiach. Serdeczne gratulacje składam zwycięzcom poszczególnych konkurencji. Wyrazy uznania należą się także partnerom zawodów, sponsorom, pracownikom Urzędu Gminy Rybno, mieszkańcom, którzy przybyli obserwować sportową rywalizację oraz osobom, które dołożyły swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia - 

– dziękował Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

A rzeczywiście, było co oglądać i podziwiać tego dnia w Józinie. Piękne pokazy jeździeckie, rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie – jednym słowem dla miłośników koni i lubiących aktywnie, rekreacyjnie spędzać czas to z pewnością była udana niedziela.

Przypomnijmy. Hubertus był niecodzienny, ponieważ zamiast tradycyjnej gonitwy rozegrane zostały następujące konkurencje: ujeżdżenie, poziom kl. L; ujeżdżenie stęp i kłus; skoki do 50 cm z trafieniem w normę czasu; skoki do 50 cm stęp i kłus; hobby Horse skoki do 50 cm z trafieniem w normę czasu; skoki do 75 cm z trafieniem w normę czasu; trail; trail walk & trot; western horsemanship; western horsemanship walk & trot.

Jak zapowiadają organizatorzy, jeśli możliwości pozwolą w przyszłym roku Powiatowy Hubertus odbędzie się ponownie.

Dzięki CSJ Ranczo możemy do gminy Rybno zapraszać miłośników jazdy konnej i samym koni, i w ten sposób promować nie tylko naszą gminę, ale aktywne sportowe formy spędzania wolnego czasu. A dla tych, którzy nie uprawiają jazdy konnej a mają ochotę spróbować może to być początek pięknej przygody - 

– podkreśla wójt Damian Jaworski.

(UG Rybno)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%