Zamknij
REKLAMA

Szpital wychodzi z rehabilitacją do domów pacjentów, to nowość

10.34, 22.09.2022 MF
Skomentuj
REKLAMA

To absolutna nowość. Szpital powiatowy w Sochaczewie wychodzi z rehabilitacją do domów pacjentów. Jak zapewnia dyrektor Robert Skowronek, placówka dysponuje odpowiednią liczbą wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Szpital Powiatowy w Sochaczewie proponuje mieszkańcom zupełną nowość. Już w tej chwili gotów jest na rehabilitację pacjentów w ich domach.

- Postanowiliśmy uruchomić rehabilitację w domu pacjenta, czyli ze skierowaniem na taką usługę należy się zgłaszać do naszego działu rehabilitacji, my będziemy się starali dotrzeć do wszystkich takich pacjentów –

- mówi dyrektor szpitala Robert Skowronek i zapewnia, że szpital dysponuje odpowiednią liczbą specjalistów.

- Muszę się pochwalić, że udało nam się zatrudnić rehabilitantów i to wysoko wykwalifikowanych, bo wszyscy mają tytuł magistra, z czego jestem bardzo zadowolony.

Dyrektor Skowronek podkreśla przy tym, że dział rehabilitacji w szpitalu cieszy się dużą popularnością wśród pacjentów, a przy tym dużym zaufaniem.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GoscGosc

9 3

Ten szpital do zaorania. Jedynie tylko kwitnie rodzinka tzw dyrektora. Czy prawdą jest ze zoneczka syneczek i jeszcze ktoś tam. Ciekawe ile zarabia pan derektor. Jednemu z dyrektorów ale spoza układu niejaka starosta zarzucała wysokie zarobki a czy teraz nie przeszkadza jak również to że rodzinny biznes kwitnie. A pacjenci bluźnią i unikają tego szpitala nie wymienię oczywiście miejscowości gdzi funkcjonuje ten szpital. Chyba że kto się domyśli. 12:08, 22.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%