Zamknij

Dwa koncerty w jeden weekend: Szkoła Muzyczna zaprasza

14:50, 21.09.2022 Red. Aktualizacja: 09:48, 22.09.2022
Skomentuj facebook: PSM I i II stopnia w Sochaczewie facebook: PSM I i II stopnia w Sochaczewie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Sochaczewie zaprasza wszystkich miłośników muzyki na koncert inaugurujący sezon artystyczny. To nie jedyne wydarzenie, jakie odbędzie się w ten weekend z udziałem młodych muzyków.

23 września o godz. 17.30 w budynku Szkoły Muzycznej w Sochaczewie odbędzie się koncert, który zainauguruje w naszej szkole sezon artystyczny.

Jak podaje szkoła, muzycznych wrażeń nie zabraknie. Na scenie wystąpią uczniowie, którzy zaprezentują różnorodny repertuar przygotowany pod okiem nauczycieli.

To intensywny czas dla uczniów PSM w Sochaczewie. W niedzielę 25 września o 19.00 uczennice: Karolina Jędrzejewska (skrzypce) i Kamila Łukasiewicz (wiolonczela) zagrają razem z wybitnym organistą Patrykiem Podwojskim w kościele pw. św. Wawrzyńca w Sochaczewie. Będzie to ostatni koncert z cyklu Mistrzowie i uczniowie w ramach I Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej.

Na obydwa wydarzenia wstęp wolny.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Janek Janek

0 2

Takie wydarzenie powinko być biletowane. Zapraszacie ludzi a i tak miejsca nie ma gdyż się stare baby rozsiadają i zajmują po 3 miejsca niby to dla koleżanek, a dla innych brakuje. 23:31, 21.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%