Zamknij
REKLAMA

Dzień Otwarty w Szkole Muzycznej, będzie koncert, a nawet coś słodkiego

11:09, 20.05.2022 | red.
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą sobotę 21 maja w parku Garbolewskiego w Sochaczewie odbędzie się Dzień Otwarty Szkoły Muzycznej. O atrakcjach przygotowanych na ten czas mówi dyrektor Ludwik Skrzypek

- Nasz dzień otwarty rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 koncertem, w którym wystąpią nasi najmłodsi uczniowie, chór, orkiestra dęta, zespół ludowy oraz orkiestra smyczkowa I stopnia. Bardzo serdecznie na ten koncert zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, którzy chcą poznać szkołę i instrumenty i chcą być w przyszłym roku naszymi uczniami.

- dodaje dyrektor Ludwik Skrzypek.

Po koncercie odbędzie się oprowadzanie po szkole. Potem ciąg dalszy programu

- Jeżeli dopisze pogoda, to o godzinie 12.30 planujemy zrobić koncert, podczas którego będą prezentowane wszystkie nasze instrumenty. Ten koncert odbędzie się na scenie letniej w parku Garbolewskiego i tam w takiej luźnej atmosferze nasze dzieci będą prezentowały instrumenty. Kandydaci będą mogli podejść porozmawiać, ale także zagrać na instrumentach. Myślę, że będzie fajnie. Przy okazji będzie zorganizowana kawiarenka, w której będzie można zakupić słodycze przygotowane przez radę rodziców. Wszelki zysk ze sprzedaży zasilą konto naszej rady rodziców.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%